Web–Хостинг із перших рук!

Реселінг – найкращий початок для вашого бізнесу!

Доступні та надійні Virtual Dedicated Servers

Авторизація
Логін:
Пароль:
Мова:
Регистрация | Відновлення пароля
Реєстрація
Логін(3-12 символів) *:
E-mail адреса *:
Пароль доступу *:
Підтвердження пароля *:
Додаткові поля
Контактна особа (П.І.Б.):
Мова інтерфейсу:
Країна:
Статус замовника:
* Обов'язкові поля для реєстрації
На сайті вже зареєстрований


СПОСОБИ ОПЛАТЫ

ХОСТИНГ САЙТІВ || РЕСЕЛІНГ В УКРАЇНІ || НАДІЙНІ VDS СЕРВЕРА

Ми приймаємо оплату через Visa, MasterCard. Наш сайт підключений до системи безпечних електронних платежів ПриватБанку, яка дозволяє оплачувати наші послуги за будь-якими картками Visa и MasterCard, випущених будь-якими закордонними банками.
На сторінці оплати виберіть метод "Visa, MasterCard", після чого ви зможете зробити оплату. Платежі обробляються миттєво. Хостинг активується автоматично після отримання оплати. Після завершення на поштову адресу користувача прийде інструкція з реєстраційними даними.

Ми приймаємо оплату через Liqpay. На сторінці оплати виберіть метод "Liqpay", після чого ви зможете зробити оплату. Платежі обробляються миттєво. Хостинг активується автоматично після отримання оплати. Після завершення на поштову адресу користувача прийде інструкція з реєстраційними даними.

Сплачувати за допомогою PayPal не складніше ніж іншими платіжками. На сторінці оплати виберіть метод "PayPal", після чого ви зможете зробити оплату. Платежі обробляються миттєво. Хостинг активується автоматично після отримання оплати. Після завершення на поштову адресу користувача прийде інструкція з реєстраційними даними.